Často kladené dotazy

JAK ZÍSKÁM GOID A SECURE KEY?

Aby jste mohli využívat  platební bránu GoPay, musíte mít podepsanou smlouvu s poskytovatelem. Následně emailem obdržíte GoId a Secure Key, které zadáte do příslušných polí nastavení GoPay platby.

CO JE TESTOVACÍ PROVOZ

Po aktivaci platební brány, dostáváte od GoPay přístup k testovacímu serveru. Před tím, než vám bude umožněno platit pomocí GoPay,je nutné ověřit správnost implementace. K tomu se využívá testovací prostředí.

PODPORA IMPLEMENTACE PO MNE VYŽADUJE NOTIFIKAČNÍ URL

Notifikační url, je adresa, kam vám bude GoPay zasílat změny stavu plateb. Url najdete předvyplněnou ve formuláři nastavení platební brány.

KDE NAJDU NASTAVENÍ PLATEB, POMOCÍ GOPAY?

Nastavení platební brány najdete v administraci WordPressu -> Eshop WooCommerce -> Nastavení -> Pokladna -> GoPay. Zde musíte správně vyplnit formulář s údaji pro platební bránu.

KAM MÁM VLOŽIT LICENČNÍ KLÍČ?

Licenční klíč, který jste obdrželi při koupi pluginu, vložte do formuláře v administraci WordPressu-> Nastavení -> WooCommerce GoPay. Po jeho ověření bude platební metoda přístupná v nastavení eshopu.

CO ZNAMENÁ VÝBĚR PLATEBNÍ METODY?

GoPay umožňuje platit více způsoby, než pouze kartou. Pro umožnění výběru dalších možností, si v administraci nadefinujete všechny způsoby, které chcete povolit. Například, když nepoužíváte SuperCash, v nastavení pluginu ho nepřidáte.